Strona główna

Aktualności

Utrudnienia i ograniczenia w ruchu pojazdów na terytorium Republiki Słowenii

Ambasada RP w Lublanie informuje, że w okresie jesienno-zimowym (tj. od II połowy października do początku marca) na terytorium Republiki Słowenii występuje nasilenie zjawisk pogodowych, charakteryzujących się bardzo silnymi podmuchami wiatru tzw. burja, gdzie prędkość podmuchów dochodzi nawet do 240 km/h. W związku z powyższym w centralnej i zachodniej części kraju wprowadzane są okresowe, częściowe lub całkowite ograniczenia w ruchu drogowym (główne utrudnienia dla podróżnych powodują ograniczenia bądź zamknięcia korytarzy transportowych wzdłuż sieci dróg A1 i H4).

Zaproszenie na Festiwal Ekoenergetyki

Serdecznie zapraszamy na X Ogólnopolski Festiwal Ekoenergetyki W Opolu w dniach 09-12.10.2018r.

 

11 października to dzień przeznaczony dla Przewoźników – Eko Moto Forum, gdzie będą prezentowane 4 różne panele dyskusyjne, ściśle związane z transportem -  szczegóły w załączeniu.

 

SENT

Jeśli przewozisz towary objęte systemem SENT od 1 października 2018 r. musisz mieć w pojeździe urządzenie przekazujące dane geolokalizacyjne.

Może to być:
•• lokalizator, czyli urządzenie (np. tablet, smartfon) z zainstalowaną aplikacją SENT GEO, która służy do monitorowania trasy przewozu towaru
lub
•• system używany przez przewoźnika, który gromadzi i przekazuje dane geolokalizacyjne środka transportu, tzw. zewnętrzny system lokalizacji (ZSL).
 

Skąd pobrać aplikację

The Fuel Company

Opolskie Zrzeszenie Przewoźników Drogowych oraz The Fuel Company pragną przedstawić Państwu wspólną ofertę dla członków Zrzeszenia.

Dzięki nieustannej pracy nad ofertą stworzyliśmy razem produkt zaspokajający potrzeby każdej firmy transportowej w zakresie:

 

Szkolenie

Witam serdecznie,

Serdecznie zapraszam Państwa do wzięcia udziału w szkoleniu z najważniejszych zmian w transporcie drogowym w 2018 roku, które odbędzie się 25.09.2018 w Opolu.

GITD- sprawdź swoje dane

Aby przedsiębiorca mógł sprawdzić swoje dane na indywidualnym koncie w GITD potrzebuje:

- nr NIP

- nr teczki w GITD

- nr blankietu licencji wspólnotowej

 

Bez podania tych informacji, nie będzie możliwe zalogowanie się na swoje konto.

ZAPRASZAMY NA KONERENCJĘ W RAMACH ZLOTU MASTER TRUCK!!!

Zapraszamy na konferencję, organizowaną w ramach 14. Zlotu pojazdów tuningowanych Master Truck!

Konferencja odbędzie się 20 lipca, pt. „Zmiany w transporcie europejskim – obawy i oczekiwania”.


Petycja- Pakiet Mobilności

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

 

Konferencja -27 VI - Katowice

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji dla przewoźników drogowych. Wydarzenie odbędzie się 27 czerwca w Katowicach w Hotelu Vienna House.

 

Więcej informacji oraz program Konferencji dostępny na stronie internetowej:
https://www.prawo.truck-business.pl/

Strony